What's new ?

Lahtiolekuajad Jaanidel

Kallid kliendid oleme suletud 22 - 24. juuni. Küsimused ja tööd võib saata Meile e-mailile VIIMSI@DELUXLINE.EE - vastame esimesel võimalusel.  Head võidupüha ja jaanipäeva kõigile ja kohtumiseni 25. juunil !
Read more

Koroonaviirus ja lahtiolekuajad

Eriolukord Eestis!
Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil välja eriolukorra seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja sellest tingitud massilise nakatumise ohuga Eestis.
*Eriolukorra lahtiolekuajad E-R 10.00-16.00 ja L 11.00-15.00

Read more

Osaleme ELS'i 2019 heategevuslikul jõuluoksjonil

JK Delux OÜ osaleb  Eesti Loomakaitse Seltsi 2019 heategevuslikul jõuluoksjonil. Tee jõulukingi ostuga armsatele loomadele heategu ja osale!       Oksjon kestab kuni 20. detsembri hilisõhtuni.
Oksjonil saad osaleda kommentaarides pildi all ja pakkudes kõrgeima hinna ;) 


Read more

Muudatus laupäevases lahtiolekuajas

Teavitame oma toredaid kliente laupäevases lahtiolekuaja muudatuses. Nimelt oleme suveperioodi saabudes ja seoses ilusate ilmadega avatud edaspidi laupäeviti kell 11.00-15.00  

Soovime kõigile ilusat ja sooja suveilma Viimsi fotopoe poolt :)

Read more

Müügil ID-kaardi lugejad

Eestis on käimas usin ID-kaartide sertifikaatide uuendamise aktsioon. Kui vajate ID-kaardi lugejat, siis oleme neid varunud oma fotokauplusesse.
Read more

Täiendasime tehnikat uue EPSON SureLab D700 'ga

UUE Epson SureLab D700 minilabori pildid nüüd ka meie Viimsi digilaboris!
Anname teada, et nüüd on võimalik ka kohapealt ja meie kodulehe kaudu tellida imeilusaid SureLab masina pilte, fotosid, mis on prinditud Epson SureLab D700 kuivlaboriga. Seda printerit iseloomustab tavapärasest avaram värviruum ja võimalus kasutada erinevaid eksklusiivseid pabereid.
Kuivlabori plussiks on veel keskkonnasõbralikkus kuna puuduvad keemilised jäätmed. Suurimaks eeliseks jääb ikkagi kvaliteet ja tõetruumad värvid kui kunagi varem.
Read more

mis uut?

Tuntud ekspressionismi, kubismi esindaja Paul Klee tööde raamitud reprod müügil meie fotokaupluses. Valida on 6 erineva töö vahel, raamide mõõdud: 30*40, 40*50, 40*60 ja 50*70 cm.

Read more